מחיר פוטושופ

מחיר פוטושופ

תומס שינו את השם של התוכנה שלהם מספר פעמים. בכל פעם הוא מצא חן בעיניו, הוא כבר לקח. מחיר פוטושופ ואפילו PhotoHut נחשבו. לאחר מכן, במהלך הדגמה של תוכנית, הוא גילה מישהו שהוא נתקל בבעיות שיום התוכנית. סודו הציע פוטושופ לקנייה, שהפך שם עבודה של התוכנית. עד עצם היום הזה, לא תומס ולא ג'ון יודע בוודאות מי הראשון שאמר לוגו ולא קיבל את השם מחיר פוטושופ. הערה: בכל איטרציה הראשונה של זה, של החנות היה מהוון. מאוחר יותר הבין כובע הוסר.

ג'ון התחיל קניות ברחבי עבור החברה אתר לעיצוב תמונות להשקיע במכירת פוטושופ. תומס נשאר אן ארבור, מישיגן, כיוון עדין את התוכנית, בעוד ג'ון נסע בכל רחבי עמק הסיליקון מתן הדגמות התוכנית לרבות חברה בשם אדובי חברת ג'ון המשיך לדחוף את אחיו להוסיף תכונות חדשות. ג'ון אף כתב ספר הדרכה פשוט לעשות תוכנית מובנת יותר.

פוטושופ קונים באתר פוטושופ.קום

פוטושופ קנייה

לבסוף הוא הצליח למשוך את תשומת הלב של היצרן מישהו, סורק. החליט כי התוכנית יביא תועלת לאנשים בעלי סורקים שלהם. עסקה לטווח קצר היה עבד, ואת איטרציה הפומבית הראשונה של התוכנה הוצגה כמו כ -200 עותקים של התוכנית, כעת בגרסה נשלחו עם סורקים.

בערך בזמן הזה, ג'ון הוכיח את התוכנית מהנדסי אפל המחשב. זה היה להיט ענק. הם ביקשו להשאיר את ג'ון כמה עותקים. יש בעקבות התקרית הראשונה של פוטושופ מגניבת. נראה כי מהנדסי אפל משותף התוכנית עם כמה חברים, המון חברים!

לאחר מכן, חזר ג'ון להפגנה אחרת. ראסל בראון, המנהל האמנותי העיקרי של אדובי, הועף משם על ידי התוכנית. הוא בדיוק חתם על הסכם עם גילוי לתצוגת עריכת התוכנית החדשה שלהם, הוא היה משוכנע במחירי הפוטושופ היה טוב יותר.

תזמון הוא הכל. עם הרבה התלהבות, החליט לקנות את הרישיון להפצת פוטושופ. זה היה ספטמבר אחים פרד מיטשל, ראש ורכישות עשה את העסקה בלחיצת יד. זה יהיה לפני אפריל הסכמים משפטיים הסופי היו הסתדר.

משפט המפתח למבצע היה "רישיון להפיץ". Adobe לא לגמרי לקנות את התוכנית עד שנה לאחר פוטושופ הפך להצלחה גדולה. זה היה צעד חכם מצד לעבוד על הסכם תמלוגים המבוססים על הפצה. לאחר שנחתמו הסכמים משפטיים, אשר נכתבו על תומס וג'ון לפתח גרסה משלוח. אדובי החליטה לשמור על שם עובד קניית פוטושופ, אך לא ממצה עד ניסיון למצוא כלי לעיבוד תמונות שם טוב יותר בתנאי דבר טוב יותר.

תומאס כתב את כל הקוד של היישום באן ארבור, בעוד ג'ון פיתח וכתב תוספות בקליפורניה. חלק מהאנשים חשבו אדובי תכונות של ג'ון היו גימיק ולא שייך בקשה רצינית. הם ראו את המוצר ככלי ליטוש, לא אפקטים מיוחדים, אז ג'ון היה צריך למצוא דרך "להגניב" אותם לתוכנית. אלה תוספות הפכו אחד ההיבטים החזקים ביותר של מחירי פוטושופ קנייה.

בין אפריל 1979 לבין השחרור הרשמי של התוכנית ב -1980 המוקדמות, המשיך פיתוח, ללא בודקי בטא רשמית. ב-עבד ראסל בראון ואחרים עם התוכנית והצעות עשה. תומאס היה לכתוב, ואז לכתוב את הקוד, בעוד ג'ון ראסל, פרד דחף אותו כדי להוסיף תכונות. ג'ון היה טוב במיוחד משדל תומאס לבצע שיפורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים