עיצוב לוגואים בעזרת קבצי PNG

עיצוב לוגואים בעזרת קבצי PNG

פוטושופ יוצרת קובץ עיצוב באנרים באמצעות מידע אתר לעיצוב תמונות ​​של תמונות מכל סוגריים כדי לקבוע מהירות תריס שלהם, הצמצם ISO ואת הגדרות. זה אומר פוטושופ כמה אור בעצם באו כל אזור התמונה. מאז אור זה עשוי להשתנות במידה רבה בעוצמתה, פוטושופ יוצרת את הקובץ עיצוב לוגואים באמצעות 32 סיביות כדי לתאר כל ערוץ צבע.

קבצי PNG משמשים להשתקפות

קבצים להשתמש אלה ביטים מיותרים כדי ליצור בקנה מידה בהירות יחסית פתוחה, אשר יכול להתאים כדי להתאים לצרכים של התמונה שלך. עם זאת, היתרון העיקרי הוא כי אלה פיסות תוספת של ציור דיגיטלי משמשים לעיצובים גרפיים גם ביעילות רבה יותר מאשר 8 טיפוסית או תמונות בפוטושופ (אשר אנחנו מתייחסים כאל "טווח דינמי נמוך" או תמונות מכאן והלאה).

בפורמט הוא מסוגל להקליט טווח דינמי גדול יותר משום שהיא משתמשת פיסות שלה כדי לציין מספרי נקודה צפה, המכונה גם בסימון מעריכי. מספר נקודה צפה מורכב של מספר עשרוני בין מוכפל כמה כוח 10, כגון בניגוד שלמים הרגיל.

לאחר שהמחשב הפסיק עיבוד, זה יראה חלון עם היסטוגרמה בשילוב שלהם. פוטושופ העריך את הנקודה הלבנה, אבל הערך הזה לעתים קרובות קטעי השיא. מומלץ להעביר את המחוון הנקודה הלבנה לקצה הימני ביותר של הפסגות היסטוגרמה כדי לראות את כל הפרטים להדגיש. עיצוב גרפי ערך זה הוא למטרות תצוגה מקדימה בלבד, ידרוש הגדרה מדויקת יותר מאוחר. לאחר לחיצה על אישור, זה משאיר אותך עם תמונתאשר כעת ניתן לשמור במידת הצורך. שים לב איך התמונה עשויה להופיע עדיין חשוך לגמרי, ורק פעם אחת זה הוסב תמונה 16 או 8 סיביות הוא יתחיל להיראות יותר כמו התוצאה הרצויה.

בשלב זה, מעט מאוד פונקציות עיבוד תמונה יכול להיות מיושם על קובץ כך השימוש קצת אחר מאשר למטרות ארכיון. פונקציה אחת אשר זמין הוא התאמת החשיפה. אולי כדאי לנסות להתאים את החשיפה הזאת יש לחשוף כל פרט לסמן נסתר או צל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים