פוטושופ באינטרנט עכשיו ברשת

פוטושופ באינטרנט עכשיו ברשת

אני לא הייתי חסיד רק הכותרת והקמת קיצור מקשים פוטושופ.קום עבור כל נושא קטן, במיוחד אם אתה רק מתחיל החוצה. גלה את היסודות של פוטושופ באינטרנט העיקרי, אז כפי שאתם מעסיקים Photoshop יותר ויותר, אתה עשוי לראות דפוס של מכשירים, מסננים ספציפיים, חלופות כי אתה פשוט להשתמש הרבה יותר מאשר אנשים אחרים. אלה יהיו את אלו שאתה צריך לעשות קיצורי דרך, כפי שעשוי לשמר את בעצם רוב הזמן בתוך מסכמים.

פוטושופ באינטרנט עכשיו בחינם

אם אתה רוצה לגלות מדריך לפוטושופ און ליין או על ידי אחרים כל מרמז על כך לעשות את ההבדל, אחד הכלים החיוניים ביותר לשימור הזמן צריך להיות כדי להתאים אישית את קיצורי המקלדת בקורס פוטו שופ שלך. אם יש לך Photoshop CS5 ואילך, אדובי יאפשר לך להוסיף קיצורי מקשים מותאמים אישית כדי שתוכלו במהירות כניסת סחורות רוב המועסקים בדרך כלל, כגון מסננים.
כאן אני נדון בשיטות להתאים אישית קיצורי המקלדת פוטושופ CS5 להורדה שלך. בתחילה, אתה חייב לפתוח את התפריט לערוך מעל הראש של קורס אילוסטרייטור "קיצורי מקשים". זה יהיה להעלות את תיבת דו שיח כינה "קיצורי מקשים ותפריטים." כפי שאתה יכול להגיד, יש מספר גדול של פריטים שאתה יכול להקצות קיצורי דרך.

פוטושופ באינטרנט
לאחר, בחר להגדיר קיצורי אתה מתכוון להשתמש או להכניס שיפורים. עיקרי יסוד ירידה ראשונית שניים בהמשך תפריטים בתוך תיבת הדו שיח. אתר את הסחורה אתה רוצה לייצר קיצור דרך כמו אלו לסנן או מכשיר, לחץ על זה, בסגנון ואז בתוך הקיצור. ואחרון חביב, לחץ על הכפתור ואז לקבל לשמר את באה ירידה שלך "קבע" את התפריט. זהו זה!

אם אינך בטוח באמצעות היסודות של פוטושופ למתחילים עדיין, אז אני מציע ללמוד פוטושופ על הקו. אתה יכול למצוא מאות רבות ואולי של דפי אינטרנט המספקים סביב עלות הדרכות חינם על הליכים רבים עבור Photoshop. עם זאת, זה קצת מסובך המבקשים לחשוף את הסרטונים לתקן בתוך הרכישה המתאימה מה שאומר שאתה יכול להבין Photoshop.קום צעד אחר צעד.

אתה תמצא, לאחר שאמרתי את זה, מגוון רחב של תוכניות השגה עבור עלות נמוכה יחסית כי עיצוב גרפי בפוטושופ נוכח פשוט לדבוק הדרכות וידאו קליפ במקרה שלך ללמוד פוטושופ באינטרנט. סרטי הווידאו האלה ללכת כל כך ומאפשרים לך לשלוט ביסודות Photoshop מיד. בין הרשימה של הטובים ביותר לבחירה הוא עיצוב תמונות בפוטושופ על ידי, למשל, אשר מספק לך עם יותר מ 50 קטעי וידאו הדרכה אתה יכול להיצמד יחד.

Comments are closed.