פוטושופ ברוכים הבאים !

פוטושופ ברוכים הבאים !

אם אתה משתמש פוטושופ כדי להדפיס חוברות, אז הנה הרשימה, כי אתה כנראה רוצה. להלן רשימה גדולה של תופעות פוטושופ זה אמור לעזור לך בעיצוב חוברות הצבע שלך. אפילו תבניות בחוברת יכול ללמד אותך בדיוק מה אלה. אתה צריך באמת להבין את ההשפעות הללו ולראות איך הם תורמים חוברות אישית יותר טוב וחזק יותר.

אז פשוט לקרוא ולגלות את ההשפעות הטובות ביותר שאתה יכול להשתמש עבור חוברות הצבע שלך באמצעות פוטושופ. זה צריך להיות קל מספיק כדי ללמוד.

1. שכבות צבע. אחת ההשפעות האהובים ביותר והשימושי ביותר שלי, כי אני משתמש פוטושופ על רקע החוברת שלי הם שכבות צבע. שיפוע כל כך הרבה יותר טוב מאשר רקע צבע פשוטה. צבע הדרגתיים בעצם הם אזורים שבו שינויים בצבע מתמזג אחר ממרחק מסוים או אורך. בדרך זו, היא מוסיפה סוג של אפקט טבעי עדין המשותף מה שרבים מאיתנו רואים בחיים האמיתיים. בסך הכל תופעות צבע יכול לעשות חוברות בצבע שלך נראה יותר דינמי וטבעי, במקום נבנה הדפסים כי אתה רגיל לראות.

2. צל אפקטים. כמובן, השפעה בסיסית שאף חוברת צבע צריך לעשות ללא תופעות צל. במיוחד אם יש לך כמה תמונות ואפילו קצת אפקטים כותרת גדולה, אפקט צל על שכבה שיכולה בקלות להפוך את הפופ אלמנט העיצוב החוצה להיות גלוי יותר. אני אוהב להוסיף אותה כותרים הגדולה שלי צבע, כמו גם את התמונות שאני רוצה להיראות כמו גלויות של ממש.

3. תופעות שבץ. כדאי גם לנסות את השפעות השבץ על שכבות ב-פוטושופ. אפשרות מיזוג עבור שכבות בעצם מוסיף גבול או צבע המתאר את קווי המתאר של שכבה. משמעות הדבר עבור תמונות וטקסט, ניתן בעצם לקבל אפקט הגבול גדולה. זה נהדר, במיוחד אם הטקסט והתמונות הם מתמזגים עם הרקע הרבה ואתה רוצה להוסיף קצת בניגוד אותם גורמים.

4. זוהר אפקטים. אם אתה רוצה באמת להוסיף קצת אנרגיה והתרגשות לחוברת הצבע שלך עיצובים, אז ההשפעה פוטושופ כי אתה צריך להשתמש תופעות זוהר. השפעות זוהר, כפי שהשם מרמז מוסיף קרני אור סביב שכבה כדי לגרום לזה להיראות כאילו הוא זוהר. אפקט זה נמצא בשימוש הטוב ביותר עבור מילים דגש מיוחד כגון "קנה עכשיו" או "חינם". כל עוד אתה רוצה את זה טקסט ממש לבלוט ולמשוך תשומת לב להשפעה זו היא הראשונה אתה צריך לנסות.

פוטושופ בעברית להורדה

5. הבלטות אפקטים. אם אתה רוצה לדמות את ההשפעה בולטות כמו זו שאתה רואה הטקסט כרטיס האשראי שלך, אז את השפעת המיזוג בולטות ב-פוטושופ הוא האופציה שלך. תחת אפשרויות מיזוג, אתה יכול בעצם לעשות כל שכבת נראה כמו זה קצת בולבוסי ו בולטות. האפקט בעצם מוסיף אפקט הברק על גבי שכבת ו אלמנט צל עדין מתחת. שילוב זה הופך שכבת מבט קצת תלת מימדי וכמובן בולטות. זה נהדר ממש כמו על כפתור, או בר כמו אפקטים חוברות הצבע שלך.

6. מרקם אפקטים. אם אתה רוצה אלמנטים מסוימים של חוברות אישית שלך נראה כאילו זה היה עשוי איזשהו חומר מעניין, ואז את ההשפעות מרקם ב פוטושופ היא התכונה כי אתה צריך להסתכל. מסננים מרקם בעצם יאפשר לך להוסיף אפקטים כגון חומר קנבס, אפקטים של אבן או אפילו לבנים ואפקטים בד. אפשר גם להוריד טקסטורות מנהג מסוים באינטרנט כדי באמת להתאים טקסטורות העיצוב שלך. כמובן, לנסות לבחור בחוכמה טקסטורות מאז שאתה לא רוצה לעשות את העיצוב שלך להיראות יותר מדי "מורכב".

7. תופעות סינון. לבסוף, יש לך גם מגוון רחב של השפעות המסנן נמצא תחת התפריט פילטרים בפוטושופ. אלה מסננים גדול יכול להוסיף מאוד מעניינת ולעיתים קרובות תופעות מרחיקות לכת עבור חוברות הצבע שלך. לדוגמה, אתה יכול לעשות חוברות או מרכיביה נראה כאילו זה היה משורטט באמצעות עיפרון צבעוני, קצת פחם, או אפילו צבוע ומוכתם בדרך כלשהי. פשוט לחקור את הגלריה לסנן צריך להיות טונות של אפקטים מעניינים מאוד כי אתה יכול לנסות, במיוחד את התמונות של חוברות אישית שלך.

אני מקווה שאתה יכול לנסות את כל ההשפעות הללו כפי שאתה מבחן העיצובים שלך עבור חוברות הצבע שלך. תאמין לי, הוספת אפקטים אלה בהחלט להוסיף משהו חוברות אישית שלך והם כדאי לנסות עבור כל סוג של הדפסה חוברת שאתה צריך.

Comments are closed.