קבצי PSD להורדה

קבצי PSD להורדה

נחשו עם דיוק סביר כיצד אפקט מסוים נוצר על ידי מישהו אחר טעויות משלך, כמו גם של מישהו אחר. מניפולציות פיקסלים בעזרת אתר פוטושופ.קום תוכל לעשות זאת הלא יעילה באמצעות המדויק של קיצורי דרך, לוחות, פעולות איך ומתי להשתמש ברוב התכונות הם 10 דברים שאני ממליץ לך לעשות אם אתה רוצה להיות גרסה עצמו נעשה רק די קשה בניסוי למעשה עם אם אתה לא צריך לסגור באנרים, לא צריך עותק משלכם בבית לספר פוטושופ. לאחר הגרסה האחרונה היא מלכותי מדי. במיוחד עם שתי גרסאות האחרונה, פוטושופ CS5 להורדה, מאפיינים חדשים מתווספים כל הזמן. סגירת באנרים תכונות אלו בדרך כלל גם להפוך את העבודה קלה יותר (כמו פאנל התאמות), או לתת לכם כלים ליצירת קבצי GIF שלא היו קיימים בגרסאות קודמות פוטושופ CS5 להורדה. אני ממליץ לך לקנות עותק משלך.

נא לא להשתמש חומר פיראטי. אם אתה מורה או תלמיד שאינו משתמש במברשות לפוטושופ לצרכי שיווק, מותר על ידי לרכוש את הגרסה החינוכית בנוגע בחצי מחיר. זה כמו מלא מובלט כמו גירסה לא חינוכי. בדרך כלל ניתן לקנות בחנויות הצהרה זו מכללה ספר, או באינטרנט באתרים כגון זוכות להפעיל תוכנית שלך על שתי מכונות. יש לי עותק אחד על המחשב השולחני שלי ואחד על פוטושופ.קום המחשב הנייד שלי עבור משחק הפוך ולשחק היא המפתח מחקר מעבר ליסודות. נסה כל מיני קבצים מצורפים מסננים JPG, ולראות מה הם עושים עם הגדרות שונות. אתה לא ממש יכול להרוס את ואם אתה עושה, אתה יכול לאפס את כל ברירות המחדל על ידי סגירת PSD ולאחר מכן לחיצה (או באינטרנט ) ולזרוק אותם יחד. ראה כיצד למזג מצבים לשנות התמונה הכוללת כפי שכבות מועברים סביב. נסה את כל ההתאמות שכבה, כל מסנן של סגירת באנרים משולב עם מסנן אחר. אל תדאגו אם זה מכוער.

ויש כל הזמן את לוח ההיסטוריה כדי לאפשר לך לגבות כמה צעדים ולנסות משהו קח להיות כנים, היה לי מורה נורא הוא עשה קצת מעבר לתזמן את מה שאנחנו אמורים להשלים בספר הלימוד של קובץ PNG.

Comments are closed.